کلیه قیمت ها و محصولات در سایت جزیره سفید(jsse.ir) بروز می باشد

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

91012002021

با ما در تماس باشـید

گزارش نادرستی مشخصات

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A

شناسه محصول : پچ کورد فیبر hpe flex lc multi om4
  • نوع کابل : OM4
  • طول کابل : 5متر
  • نوع کانکتور : LCبه LC
  • پارت نامبر : QK734A
بیشـتر

960,000 تومان

2 عدد در انبار

هر درهم امارات: 16,135 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
نقد و بررسی اجمالی

کابل فیبر نوری HPE LC/LC OM4 5m به دو حالت 5 متری و 2 متری موجود می باشد و در مراکز داده و شبکه های سازمانی استفاده می شود. کابل فیبر نوری HPE LC/LC OM4 5m نوعی پچ کورد است که در ابتدا و انتهای دو کانکتور قرار می‌گیرد و در دو حالت Single و Multi موجود بوده و تفاوت آن ها در ضخامت هسته فیبر و پهنای باند است.

این پچ کوردها با انواع مختلفی کانکتور مانند MTRJ، MU، ST، SC، LC، FC و E2000 وجود دارد که مدل کابل فیبر نوری با پارت نامبر QK734A از نوع پچ کورد LC و حالت Multi است. این نوع پچ کورد به دلیل فرم کوچک و اشغال نمودن فضای کمتر از انواع محبوب به حساب می آید.

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable QK734A”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید